Pokój 1-osobowy: komfort i maksimum prywatności

Podróżujesz solo lub też stolica Dolnego Śląska jest jednym z przystanków na Twojej trasie do zupełnie innego miejsca? Jeżeli szukasz komfortowego i taniego noclegu w hostelu we Wrocławiu dla jednej osoby, to koniecznie obierz kurs na ul. Tęczową 36!

W FOKA Hostel chcemy, aby każdy odwiedzający nas Gość czuł się dobrze, dlatego też wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość rezerwacji noclegu w prywatnym pokoju 1-osobowym. Wybierając taką opcję zakwaterowania, możesz liczyć na wysoki standard, wygodę oraz maksimum bezpieczeństwa, a także optymalną ilość miejsca niezależnie od długości Twojego pobytu w naszym hostelu. Aby zarezerwować pokój, wystarczy zadzwonić lub nas odwiedzić.

Wysoki standard i wygoda: pokój 1-osobowy z prywatną łazienką

Podróżując w pojedynkę, wcale nie musisz godzić się na gorsze warunki, w końcu każdemu należy się odpoczynek po całodziennym zwiedzaniu czy dłuższej podróży. Wybierając nocleg w naszym hostelu we Wrocławiu z recepcją działającą 24h/7 dni w tygodniu masz gwarancję czystości, wygody, prywatności oraz kompleksowo wyposażonego pokoju.

W każdym prywatnym pokoju 1-osobowym znajdziesz:

  • nową łazienkę z prysznicem, umywalką, toaletą oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami,
  • świeżą pościel oraz komplet czystych ręczników,
  • wygodne łóżko z wysokim materacem i drewnianym wezgłowiem z dostępem do klasycznych gniazdek oraz tych z wejściem USB,
  • lampki do czytania,
  • zestaw wypoczynkowy składający się z dwóch krzeseł oraz stołu,
  • oraz zwiększające prywatność zasłony zaciemniające i działające bez zarzutu, bezprzewodowe łącze Wi-Fi, a wszystko to w nowoczesno-industrialnej oprawie zgodnej z najmodniejszymi trendami wnętrzarskimi.

Dodatkowo każdy odwiedzający nas Gość może korzystać z ogólnodostępnej kuchni oraz tarasu znajdującego się na parterze.

Tani hostel we Wrocławiu w znakomitej lokalizacji

Odwiedzając nowe miejsca, lubisz być w samym centrum wydarzeń, a może szkoda Ci marnować czas na długie dojazdy i stanie w korkach? Rezerwując nocleg w naszym hostelu, nie musisz martwić się o tego typu scenariusze. FOKA Hostel mieści się ok. 15 minut spacerem od Rynku, a w jego najbliższym otoczeniu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe, z których możesz dotrzeć do niemal wszystkich, nawet najbardziej odległych zakątków miasta. W pobliżu nie brakuje także sklepów spożywczych oraz restauracji, a do pobliskiego parku możesz udać się na poranny jogging, spacer lub piknik.

Jak zarezerwować pokój 1-osobowy w FOKA Hostel?

Cały proces rezerwacji taniego noclegu w naszym hostelu we Wrocławiu zajmie Ci dosłownie kilka minut. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub też dokonasz rezerwacji osobiście na miejscu. Informujemy, że w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju 1-osobowym z dużym łóżkiem proponujemy naszym Gościom nocleg w zwykłym pokoju kilkuosobowym, do którego będzie miał dostęp tylko dany odwiedzający. Zapraszamy!